Hizmetlerimiz
08 Şubat 2022


ORAL DİAGNOZ VE RADYOLOJİ Klinik muayene ve dijital periapikal röntgen eşliğinde teşhis ve tedavi planlaması, sistemik hastalığı olan ve hamile/emzikli hastalar için ilgili hekimlerden konsültasyon alınarak tedavi planı yapılması ve hastanın uygun şekilde bilgilendirilerek yönlendirilmesi.

CERRAHİ Lokal anestezi ile süt ve daimi diş çekimi, komplikasyonlu diş çekimi, yarı gömülü mukoza retansiyonlu  20 yaş diş çekimi, apse drenajı, alveolit cerrahisi tedavisi, sütür atılması ve alınması işlemi,kanama müdahalesi.

PERİODONTOLOJİ  Detertraj (diş taşı temizliği), küretaj, diş politürü ve hastanın Oral hijyen eğitimi ile ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi.

PEDODONTİ Lokal ile altında süt ve daimi dişlerde konservatif tedavi ( ışınlı  kompozit dolgu,cam iyonomer dolgu ve amalgam dolgu)  koruyucu diş hekimliği (flor uygulama,fissur örtücü), daimi dişlere kök kanal tedavisi.

ENDODONTİ Ağızda bulunan daimi dişlerde kök kanal tedavisi, gangrenli veya periapikal lezyonlu dişlerin kök kanal tedavisi, direkt ve indirekt kuafaj uygulaması

KONSERTAVİF TEDAVİ Cam iyonomer dolgu, anterior ve posterior dişlerde ışınlı kompozit dolgu, posterior dişlerde amalgam dolgu işlemlerinin yapılması.

PROTEZ Kron köprü sökümü ve simantasyonu, hareketli akrilik protezlerde vuruk alımı, hastanın protez kullanımı konusunda doğru motivasyonu ve eğitimi.