Uluslararası Hasta Birimi
11 Şubat 2021


Hastanemiz Uluslararası Hasta Birimi, Sağlık Turizmi, Turistin Sağlığı, Uluslararası Sağlık alanında yapılan işbirliği anlaşmaları çerçevesinde sağlık hizmeti almak amacıyla başvuran tüm yabancı uyruklu hastalara ilişkin iş ve işlemlerini yürütmektedir.

Birimimiz, ikili işbirliği kapsamında 3359 sayılı kanunla ülkelerinde tedavileri mümkün olmayıp ülkemize başvuran yabancı uyruklu hastalara hizmet vermektedir.
Hava limanına uzaklığı 22,7 km olan hastanemiz, bir doktor ve dört hasta yönlendirme personeliyle hizmet vermektedir. Hastanemizde şuan Arapça, İngilizce ve İşaret dillerinde hizmet verilmektedir.
Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak Uluslararası hastaların çekim merkezi olmayı hedefliyoruz. Bilgi,deneyim ve olanaklarımızla Uluslararası hastalarımıza da daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı, bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılayarak, daha sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine destek olmayı amaçlıyoruz. Sağlık turizmi kapsamında ülkemize gelen hastalarımızın memnuniyetini yüzyüze yapılan anketlerle sistemli olarak incelemekte ve elde edilen verileri, sunulan hizmetleri geliştirmek amacıyla kullanmaktayız. Son teknolojik cihazlar, işinde uzman doktorlarımız, özverili ve  güler yüzlü çalışanlarımızla Sağlık turizmi kapsamında kliniklerimizde hizmet verilmektedir.


Our hospital is currently serving in Arabic, English and Sign languages. Our unit is provided with a doctor and four staff.


حالياً يوجد لدينا طبيباً و أربعة من مرشدي المرضى  يعملون في المستشفى حيث يتم تقديم الخدمة باللغة العربية والإنجليزية إضافة إلى لغة الإشارة


EGO 269 - UFUKTEPE GAR KIZILAY
EGO 270 - KIZILAY ULUS UFUKTEPE
EGO 
266 - BAĞLUM ULUS KIZILAY BAKANLIKLAR
EGO 268 - BAĞLUM GAR KIZILAY
ÖHO 145 - ATATÜRK SİTESİ DİKMEN KIZILAY ULUS ATAPARK
ULUS'tan UFUKTEPE ve BAĞLUM DOLMUŞLARI
ile Hastanemiz Ana Binasına ulaşabilirsiniz.

Sanatoryum Cad. Pınarbaşı Mah. Ardahan Sok. No: 25 Pınarbaşı/Keçiören/ANKARA

Tel: +90 312 356 90 00 - 03 - 05 - 07
Fax: +90 312 356 90 02