HASTANEMİZDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ
26 Aralık 2019

Sağlık Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Muhammet GÜVEN'in himayesinde, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi ATASEVEN ve Ankara İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet GÜLÜM'ün katılımıyla Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Davut AKDUMAN tarafından hastanede sunulan hizmetler hakkında yapılan sunum ile başlayan toplantı, genel hizmet değerlendirilmesi yapılarak son buldu.

Toplantıda Kamu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcıları Dr. Mehmet KÖŞ ve Dr. Hasan ARSLAN, KHGM Daire Başkanları Özkan ARSLAN ve Uzm Eczacı İrem MÜHÜRCÜ, Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Etlik Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Mustafa Erkan ÇİÇEK, Bilkent Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Eyüp SARI, Sağlık Hizmetleri Başkanı Doç. Dr. Ramazan KOCAARSLAN, İlaç Ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr.Ümit Murat PARPUCU, Personel Hizmetleri Başkanı Dr. Adem KUCUR, Destek Hizmetleri Başkanı Zübeyir DEDEOĞLU, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Bahattin İLTER, Etlik Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Metin KARAN, Bilkent Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Mehmet Fettah ARIKAN, Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Aydın YILMAZ ve Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi yer aldı.

  • 3V5A1313.JPG
  • 3V5A1320.JPG
  • 3V5A1327.JPG
  • 3V5A1329.JPG
  • 3V5A1359.JPG
  • 3V5A1365.JPG