Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca Hastanemizi Ziyaret Etti
06 Ekim 2020

Hastanemizde yaşanan menfur olaydan sonra Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA bizleri yalnız bırakmadı. Sağlık Bakanı sayın Fahrettin KOCA hastanemizi ziyaret ederek konu hakkında Başhekimimiz Doç. Dr. Davut AKDUMAN, Acil Tıp Kliniği Eğitim ve İdari Sorumlumuz Prof. Dr. Yunsur ÇEVİK, olayı yaşayan Acil Tıp kliniğimiz Hocalarından Doç. Dr. Emine EMEKTAR ve Acil Tıp Teknisyeni Neslihan TORUN 'dan bilgiler aldı.

Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanında olduklarını ifade eden Sağlık Bakanı Sayın Fahrettin KOCA net konuştu.

KOCA; ''Fedakârlık, ruhumuzda. Güvenlik, kırmızı çizgimizdir.'' dedi.

Bakan KOCA sosyal medyadan, ''Keçiören EAH Acil Servisindeki arkadaşlarımı ziyaret ettim. Emniyet güçlerimizce incelenen kamera kayıtları, arkadaşlarımızın beyanı olayın ciddiyetini ortaya koymuştur. Cumhuriyet Başsavcılığımız süreci başlatmıştır. Sağlık camiası olarak üzgün ve konunun takibinde kararlıyız.'' şeklinde bir paylaşım yaparak sağlık çalışanlarımıza olan desteklerini bir kere daha yeniledi.

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin KOCA 'ya şükranlarımızı sunar, teşekkür ederiz.Bakanımızın ziyaretinden fotoğraflar için tıklayınız.